Na křídlech vesmíru / vernisáž výstavy Tomáše Sejkory

06/14/2020

Srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy malíře Tomáše Sejkory, která proběhne ve výstavní síni Bastionu IV 19.6. od 18:00.
S hudebním doprovodem unplugged verze kapely Space Bandits.

Na křídlech vesmíru je výstava určená všem, kteří touží nahlédnout za horizont skutečnosti. Reálné objekty se navzájem proplétají a doplňují a vyprávějí příběhy obrazů, inspirované všeprostupujícím vesmírem. Hvězdy, galaxie, města, příroda a lidské bytosti jsou pečlivě namalovány a dány do estetické formy olejomalby, tak aby obrazy působily příjemným dojmem i bez jejich konkrétního pochopení. Vesmír, to je velké tajemství, hádanka, která stále čeká na své rozřešení a pomocí obrazů můžeme překročit práh surrealistických dveří a objevit se v novém, nečekaném světě plným záhad, otázek a odpovědí.

 

Space Bandits - je rocková skupina, která má nemalé ambice procestovat celý známý vesmír a hrát i v těch nejzapadlejších klubech, aby šířila osvětu rockové hudby. Vznikla v planetární soustavě Columba a od té doby úspěšně i neúspěšně šíří své poselství. V galerii výjimečně vystoupí jen její dva členové v unplugged verzi.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload